У Дніпропетровській ОДА відбувся українсько-литовський бізнес-форум

У Дніпропетровській ОДА відбувся українсько-литовський бізнес-форум

Інвестори з Литви, представники влади та понад сотня представників підприємств Дніпропетровщини обговорили перспективи міжнародної співпраці.

Освіта, екологія, розробка програмного забезпечення, туристичний бізнес, торгівля, сільське господарство, будівництво та архітектура – литовські бізнесмени зацікавились різними інвестпроектами.

«Дніпропетровщина – перша в Україні за кількістю залучених інвестицій. Ми співпрацюємо з багатьма країнами. Сьогодні хочемо показати литовським партнерам, що кожен долар, вкладений в економіку області, буде приносити прибуток», - зазначив перший заступник очільника Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

dnepr1

До участі у бізнес-форумі запросили представників з понад сотні підприємств Дніпропетровщини. Комунальники та бізнесмени представили проекти для інвестування. Серед них – будівництво сонячної електростанції, створення рибного та тепличного господарств, підприємства з утилізації твердих відходів, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, зведення житлового мікрорайону тощо.

Презентували литовським інвесторам й індустріальні парки – території, призначені для будівництва різноманітних промислових підприємств. Наразі в регіоні їх 2 – в Кривому Розі та Павлограді. 

«Дніпропетровська область – один з основних партнерів Литви в Україні. Ми співпрацюємо у різних напрямках. Сьогодні говоримо й про можливості партнерства регіону з Євросоюзом. Ми розповідаємо, як правильно працювати на найбільшому в світі ринку – європейському», - зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Олеся Штефан, за інф. ОДА

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив