Публічний простір - спільні справи

Публічний простір - спільні справи

Жителі міста та активісти ГО «Дивовижні» й ініціативи “Темні Плями Дніпропетровська”  дали лад вулиці Коцюбинського.

Уже вдруге активісти, намагаючись довести теорію розбитих вікон, збираються разом, аби змінити публічний простір рідного міста й долучити до цього городян. На вул. Коцюбинського 30 людей разом прибрали сміття та підготували площину для реставрації й насесення малюнку на стіну “Нового мосту”. Ескіз малюнку винесений на публічне обговорення: якою буде вулиця надалі - вирішуватиме загал.

dyvovyzni2

 

Ольга Котюк, Проектний менеджер “Дивовижних” каже: “Сьогодні ми провели підготовчі роботи до того як наноситимемо малюнок на стіну. Містяни прибрали сміття, зашкурили стіну й покрили її фарбою. Далі ми плануємо спільно з професійними художниками-муралістами розмальовувати стіну. За графічний малюнок голосуватимуть усі охочі жителі міста”.

 

Уже запланований і черговий кроком активістів. Це старт інформаційної онлайн-кампанії #ДніпроУрбанЧелендж. У її межах кожен може зробити фото проблемних зон міста й завантажити до соцмереж із тегом #ДніпроУрбанЧелендж. З 18 червня  “Дивовижні” та міська рада опрацюють ці дані й вироблять способи, як змінити ці об’єкти.

 

Публічний простір твориться тільки разом.

Олеся Штефан

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив