iGov дає прибуток області

iGov  дає прибуток області

Портал електронних адмінпослуг iGov не лише приносить області прибуток, а й поповнюється новими послугами.

На порталі нещодавно з’явилися такі нові послуги як реєстрація бізнесу та внесення змін до інформації про підприємця онлайн. Отже, кожен, хто хоче розпочати власну справу, або розширити бізнес може це зробити не виходячи з дому. Регіони України ще не перевели цю послугу на iGov, тому всі заявки приймає та обробляє Дніпропетровщина, а отже і кошти за оформлення послуги надходять до місцевих бюджетів нашого регіону. Про це розповів голова ОДА Валентин Резніченко:

«Вже не вперше ідеї, народжені на Дніпропетровщині, реалізуються по всій Україні. Не виключенням став і портал електронних адмінпослуг iGov. Цього разу наша першість принесла й додатковий дохід. Заявки на реєстрацію бізнесу та зміну інформації про підприємця онлайн приймає та обробляє поки що тільки наш регіон. Отже, і кошти за надання послуг надходять до місцевих бюджетів Дніпропетровщини. Ми на власному досвіді переконалися: інновації дозволяють наповнювати бюджети».

админпослуги

Послугами для бізнесу на iGov вже скористалися 1000 підприємців. Ці заявки прийняли та обробили працівники центрів надання адмінпослуг Дніпропетровщини - серед них були і безкоштовні, й платні. Ці кошти надійшли до місцевих бюджетів регіону.

Нагадажмо, що ще влітку  2015 року Дніпропетровщина першою в Україні перевела адміністративні послуги в прозорий електронний та прибутковий формат.

Олеся Штефан, за інф. www.adm.dp.ua

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив