"Славутич" їде в тур до 45-річчя


На честь свого 45-ти річчя ансамбль „Славутич“ відправляється в турне по Дніпропетровській області.

Академічний фольклорно-хореографічний ансамбль „Славутич“ був заснований у травні 1971 року. І цього року травень став святковим місяцем, коли уславлені музиканти даруватимуть своїм прихильникам цілу нихку концертів, побувають в усіх залах оболасті. А 10 травня  о 19:00 їх вітатиме сцена Дніпропетровського  театру опери та балету. То приходьте і насолоджуйтеся гармонією.

slavutich-dnepr_afisha

Для тих, хто не надто обізнаний з історією ансамблю - трошки інформації для роздумів. З 1971 року художнім керівником ансамблю був  народний артист України Георгій Павлович Клоков. За його гололвування у травні 2009 році колектив отримав статус -«академічний». А коли Георгій Павлович пішов із життя (також за смумним збігом у травні) у 2010 році його змінив заслужений артист України – Юрій Дузенко. Саме він очолює "Славутич і понині".

 

За ці 45 років концертів та подорожей по справжньому народний ансамбль «Славутич» провів понад 7000 концертів, його бачили в усіх країнах СНД, у Франції, Швейцарії, Румунії, Польщі та Німеччині. То як, варто піти й почути живу легенду - ювіляра -"Славутича"?

Олеся Штефан

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив