Після зими в Дніпропетровську почали ремонти доріг і колекторів

Після зими в Дніпропетровську почали ремонти доріг і колекторів

3 - копия - копия (2) - копия«В першу чергу проводяться роботи з ямкового ремонту доріг. У них задіяно 10 бригад і на сьогоднішній день відремонтовано вже близько 18 тис. кв. м. дорожнього покриття. Сьогодні виконуються роботи на вулицях Чернишевського, Шевченка, Березинська і ряду інших. Роботи триватимуть», - заявив Сергій Шевельков заступник начальника управління комунального господарства департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.

Сергій Шевельков зазначив, що в ході ямкового ремонту доріг ведуться роботи по приведенню люків в проектне положення, тобто вирівнювання на початковий рівень.

«Ми також готуємося до проведення ремонтів внутрішньоквартальних доріг, титульні списки за якими складаються, в тому числі, і на підставі вступників мешканців з минулих років і тих, які надходять зараз», - додав він.

Сергій Шевельков підкреслив, що проведення дорожніх робіт супроводжується розчищенням колекторних каналів і установкою грат, які раніше були розкрадені вандалами.

«Багато чавунних решіток було вкрадено, тому ми замінюємо їх на полімер-піщані. Вони дешевші і, що найголовніше, не цікавлять вандалів », - сказав він.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив