На Дніпропетровщині в міжміських автобусах підключать Wi-Fi

На Дніпропетровщині в міжміських автобусах підключать Wi-Fi

Практика підключення безкоштовних Wi-Fi у міському транспорті заполонила майже всі міста нашої країни. На Дніпропетровщині вирішили піти ще далі у розвитку Інтернет-технологій і  планують підключити до всесвітньої павутини один із міжміських маршрутів.

Як повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація, безкоштовний Wi-Fi встановлять на автобусах маршруту "Дніпропетровськ-Синельникове". Обладнання для Wi-Fi буде встановлено на семи автобусах. Щодня безкоштовним Wi-Fi зможуть користуватися до шести сотень пасажирів.

Загалом  сигнал безкоштовного Wi-Fi тестували на автобусах маршрутів з Дніпропетровська до Павлограду, Кривого Рогу, Синельникового, Новомосковська, Підгороднього та Дніпродзержинська. На маршруті "Дніпропетровськ-Павлоград" планують встановити обладнання на десяти автобусах.
Далі районна влада планує впровадити електронну оплату проїзду. В міжміському транспорті хочуть встановити спеціальні термінали, які видаватимуть квитки, фіксуватимуть пасажиропотік та кількість пільговиків. В кінці дня контролер зможе роздрукувати на апараті звіт: скільки людей перевезла саме ця машина та скільки коштів вони сплатили за проїзд.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив